Імпічмент: Трамп похвалився, що в Сенаті США більшість – за республіканцями
Президент США Дональд Трамп похвалився, що в Сенаті, де розглядатимуть його справу про імпічмент, більшість – за республіканцями.
Про це він написав на сторінці в Twitter.
“Чому божевільній Ненсі Пелосі (спікерка Палати представників Конгресу, яка розпочала процедуру імпічменту – ред), лише тому, що в неї зовсім не велика більшість у Палаті представників, має бути дозволено оголошувати імпічмент президенту Сполучених Штатів? Отримала НУЛЬ голосів республіканців, злочину не було, дзвінок з Україною був ідеальним, без “тиску”.
Вона сказала, що за імпічмент “мають бути обидві партії, абсолютна більшість”, але цей шахрайський імпічмент не отримав ні того, ні іншого. Він був дуже несправедливим і без належної правової процедури, без належного представництва та свідків. Тепер Пелосі вимагає від республіканців всього того, чого не було в них у Палаті. Демократи хочуть мати більшість в Сенаті республіканців. Лицеміри”, – написав Трамп.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.