Instagram почне видалятиме акаунти: в чому причина
Фото: Pixabay
Соціальна мережа Instagram видалятиме акаунти користувачів, які розсилають образи в особистих повідомленнях (direct).
Відповідні заходи запроваджуються в межах боротьби з розпалюванням ненависті, утисками та расизмом, повідомляється у блозі компанії.
Нещодавно чорношкірі футболісти англійського клубу “Манчестер Юнайтед” почали скаржитися на випадки расизму, коли їх почали ображати після програшу в одному з матчів.
В компанії зазначають, що прямі повідомлення призначені для приватних бесід, тож у них не використовується технологія для попереджувального виявлення вмісту, такого як висловлювання ненависті або знущання, так, як це робиться в інших місцях соцмережі.
Соцмережа запевняє, що таємниця листування не буде порушуватися, проте не уточняється, як саме в такому разі відстежуватимуться образи в direct.
В компанії зазначають, що наразі в Instagam діє правило, згідно з яким коли хтось надсилає повідомлення, яке порушує правила соцмережі, цій особі на певний період часу забороняється надсилати нові повідомлення.
Тепер вживатимуться більш жорсткі заходи:
у випадку продовження надсилання прямих повідомлень, які порушують правила соцмережі, акаунт такої особи відключатимуть;
відключатимуть також нові акаунти, створені для того, щоб обійти обмеження щодо обміну повідомленнями.
Також в Instagram обіцяють невдовзі зробити доступною для всіх функцію, яка дозволить блокувати приватні повідомлення від непідписаних на акаунт користувачів. Наразі така функція доступна лише акаунтам із великою кількістю підписників.
Раніше на честь свого Дня народження Instagram повернув користувачам можливість змінити іконку додатка на класичну версію у вигляді Polaroid.