Новини

Ізраїльські війська залишили ключовий коридор в Газі: у чому причина

Ізраїльські війська залишили ключовий коридор в Газі: у чому причина

У неділю ізраїльські війська залишили ключовий коридор в Газі. Це є частиною зобов’язань Ізраїлю в межах угоди з ХАМАС про припинення вогню.

Про це інформує Associated Press.

Як повідомляється, Ізраїль вивів свої війська з 6-кілометрового коридору Нецарім, який розділяє північ Гази з півднем, який ізраїльська армія під час війни використовує як військову зону.

Минулого тижня, коли дві сторони підписали угоду про припинення вогню, Ізраїль дозволив палестинцям перетинати Нецарім, аби потрапити до своїх домівок.

Окрім того, AP зауважує, що виведення сил з цього району виконує ще одне зобов’язання за угодою, яка призупинила 15-місячну війну.

Нагадаємо, що 16 січня офіційно була підписана угода між Ізраїлем і терористичним угрупуванням ХАМАС про звільнення заручників, утримуваних в Газі, та початок припинення вогню.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.