Кабмін анонсував безвіз з Великобританію, Канадою і Японією: названо строки
Кабінет міністрів планує домовитися з Великобританією, Канадою та Японією про спрощення існуючого режиму поїздок у 2020 році.
Про це вказано у програмі дій уряду на сайті Верховної Ради.
“За наступні п’ять років цей перелік буде розширено за рахунок Гватемали, Гренади, Коста-Ріки, Маврикію, Маршалових островів, Монголії, Науру, Палау, Перу, Сальвадору, Самоа, Сен-Вінсент і Гренадін, Соломонових островів та Ямайки. У 2020 році буде збільшено строки безвізового перебування в Аргентині, спрощений існуючий режим поїздок до Мексики, завершені відповідні переговори з Великою Британією, республікою Корея, Канадою, Японією, Австралією та іншими”, – вказано у програмі.
Кабмін також анонсував, що протягом наступних п’яти років буде спрощено український візовий режим для громадян більшості країн світу, які не становлять імміграційної загрози нашій державі.
Раніше стало відомо, що Україна і Велика Британія планують укласти новий договір після того, як Британія завершить процедуру припинення свого членства в Європейському союзі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.