Кабмін звільнив керівництво Мінагрополітики
Кабінет Міністрів України видав розпорядження про звільнення чотирьох заступників Міністра аграрної політики та продовольства України.
Відповідний текст розпоряджень опублікований Урядовому порталі.
Виконуюча обов’язки міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева 30 серпня написала у Facebook з приводу звільнення з посади: “Поки що працюємо в штатному режимі”.
Читайте також: ВЕРХОВНА РАДА ПРИЗНАЧИЛА СКЛАД НОВОГО КАБМІНУ (СПИСОК).
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.