Кейт Міддлтон та принц Вільям влаштували зустріч в Кенсінгтонському палаці: яскраві фото
Вчора, 21 листопада, Кейт Міддлтон влаштувала прийом для фіналістів премії Tusk Conservation Awards.
Про це повідомляється на Twitter-сторінці королівської родини.
21 листопада принц Вільям і Кейт Міддлтон запросили до резиденції королеви номінантів та фіналістів премії Tusk Conservation Awards. З британцями герцоги обговорили соціальні та благодійні теми, про що залюбки поділились із прихильниками у мережі.
“Сьогодні ми з Кейт провели деякий час з номінантами і фіналістами Tusk Awards. Їх хоробрість, цілеспрямованість і відданість справі збереження природи Африки викликають глибоку повагу”, – розповів принц Вільям.
До гостей внук Єлизавети ІІ вийшов у класичному костюмі, дотримуючись протоколу. А от його чарівна дружина обрала стильну зелену сукню від Beulah London. Кейт Міддлтон, як завжди, зробила акцент на стрункій талії, додавши до образу тоненький пояс. До вбрання вона підібрала туфлі-човники оливкового кольору, які чудово завершили її образ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.