Кейт Міддлтон та принц Вільям записали зворушливе відео медикам
Фото: Reuters
З нагоди дня народження поета Роберта Бернса, яке в Шотландії вважається національним святом, принц Вільям та Кейт Міддлтон влаштували традиційний обід для медиків.
Пара записала медикам відео, як опубліковане на сторінці в Instagram герцогів Кембриджських.
На честь свята Кейт і Вільям об’єднавшись з NHS Charities Together і Tayside Health Fund і направили медикам, які лікують хворих на коронавірус в лікарні Ninewells в Данді, святковий ланч у вигляді гаггіса з картопляним пюре і ріпою. У своєму відеозверненні Кембриджі подякували медикам за їхню роботу.
“Привіт усім в NHS Tayside! Ми знаємо, що Ніч Бернса — особливий вечір для шотландців у всьому світі, коли вони збираються, щоб поїсти, випити й віддати данину поваги життя і роботі Роберта Бернса. Цього року, на превеликий жаль, все інакше. Всі ви працюєте на передовій, щоб захистити найбільш вразливих членів суспільства. Ми хочемо сказати вам спасибі за вашу роботу, за все, що вам доводиться жертвувати. На знак подяки ми хочемо пригостити вас вечерею”, — сказали у своїй промові Кетрін і Вільям.
Для запису відеозвернення Кейт Міддлтон обрала теплу картату сукню червоного кольору з білим коміром і манжетами. Приталене вбрання довжини міді ідеально підкреслило струнку фігуру герцогині Кембриджської.
Сукню Кейт Міддлтон довершила масивними золотими сережками з перлами, а волосся вклала рівно.
Переглянути цей допис в Instagram
Нагадаємо, що герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон в рамках своєї кампанії Nurses Now поспілкувалася по відеозв’язку з п’ятьма медсестрами з університетських лікарень Ковентрі й Ворвікшир і подякувала їм за роботу.