Світ

Кейт Міддлтон та принц Вільям зустрілись зі студентками медичного університету

Кейт Міддлтон та принц Вільям зустрілись зі студентками медичного університету

Фото: REUTERS

Принц Вільям та Кейт Міддлтон зустрілися онлайн зі студентками медичного університету.

Відповідне відео з’явилось на сторінці в Instagram королівського подружжя.

Під час зустрічі Кейт Міддлтон зазначила, що у Великій Британії професія медсестри є одною з таких, що заслуговує найбільше поваги.

“Зараз ви потрібні нам більше, ніж будь-коли”, – наголосила герцогиня.

Своєю чергою, принц Вільям додав, що коли студентки працювали під час пандемії, то практично пройшли хрещення вогнем. Одна із них погодилась й поділилась, що спочатку це було лячно, тому вона хотіла кинути навчання та роботу. Але зараз з нетерпінням чекає, коли можна буде повернутися до практики.

Для зустрічі Кейт Міддлтон обрала лаконічний та діловий стиль. Так, герцогиня одягла бежеву кофтинку та темно-синій жакет. Образ вона доповнила золотими сережками та тонким ланцюжком з підвіскою із синім камінцем. Вона розпустила волосся та вклала його легкими хвильками.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Раніше в Мережі з’явилась інформація, що Кейт Міддлтон і принц Вільям планують поповнення у своїй багатодітній родині.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.