Кейт Міддлтон та принц Вільям зустрілись зі студентками медичного університету
Фото: REUTERS
Принц Вільям та Кейт Міддлтон зустрілися онлайн зі студентками медичного університету.
Відповідне відео з’явилось на сторінці в Instagram королівського подружжя.
Під час зустрічі Кейт Міддлтон зазначила, що у Великій Британії професія медсестри є одною з таких, що заслуговує найбільше поваги.
“Зараз ви потрібні нам більше, ніж будь-коли”, – наголосила герцогиня.
Своєю чергою, принц Вільям додав, що коли студентки працювали під час пандемії, то практично пройшли хрещення вогнем. Одна із них погодилась й поділилась, що спочатку це було лячно, тому вона хотіла кинути навчання та роботу. Але зараз з нетерпінням чекає, коли можна буде повернутися до практики.
Для зустрічі Кейт Міддлтон обрала лаконічний та діловий стиль. Так, герцогиня одягла бежеву кофтинку та темно-синій жакет. Образ вона доповнила золотими сережками та тонким ланцюжком з підвіскою із синім камінцем. Вона розпустила волосся та вклала його легкими хвильками.
Переглянути цей допис в Instagram
Раніше в Мережі з’явилась інформація, що Кейт Міддлтон і принц Вільям планують поповнення у своїй багатодітній родині.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.