Кейт Міддлтон в синьому, Камілла – в зеленому: дві королівські пари здійснили рідкісний вихід
Фото: REUTERS
Кейт Міддлтон та принц Вільям здійснили рідкісний спільний вихід разом з принцом Уельським Чарльзом і його дружиною Каміллою. Дві королівські пари відвідали військово-медичний реабілітаційний центр Стенфорд-Холл в місті Лафборо.
Про це повідомляє Daily Mail.
Зазначається, що вони поспілкувалися з персоналом та пацієнтами лікарні. У тому числі відвідали місцевий тренажерний зал. Вільям спробував зіграти в баскетбол, сидячи в інвалідному візку. А Чарльз допоміг йому зробити кидок, підкотивши сина ближче до кошику.
Кейт Міддлтон для такого виходу обрала темно-синій костюм в стилі мілітарі від Alexander McQueen. Він складався із жакету та спідниці. Таке вбрання герцогиня поєднала з чоботами темно-синього кольору. Її прикрашали акуратні сережки та колечко. Гарна укладка та макіяж з акцентом на очі гармонійно поєднувалися з її образом.
Герцогиня Камілла була одягнута в зелене пальто з брошкою та бежевою блузкою та чорні штани. Доповнила це вбрання чоботами, капелюхом та рукавицями чорного кольору. Серед аксесуарів додала сіру сумку. Макіяж Камілли був також з акцентом на очі.
Нагадаємо, що королева Єлизавета II попросила принца Гаррі й Меган Маркл повернутися в Лондон, щоб взяти участь у святковій службі у Вестмінстерському абатстві з нагоди Дня Співдружності націй.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.