Кількість загиблих внаслідок землетрусу в Індонезії зросло до 832
Внаслідок землетрусу в Індонезії загинули не менше ніж 832 людини.
Про це повідомили в BBC з посилання на дані Національного агентства Індонезії з попередження стихійних лих.
Відзначається, що на даний момент відомо про не менш 832 загиблих в результаті руйнівного землетрусу і цунамі, які обрушилися на індонезійський острів Сулавесі. За даними рятувальників, під удар стихії потрапив більший район, ніж передбачалося раніше.
Також в Національному управлінні повідомили, що 10 тисяч людей евакуювали до 50 пунктів тимчасового розміщення.
Влада застерігає, що кількість жертв збільшується, оскільки новини надходять з віддалених районів, відрізаних від землетрусу високим цунамі.
Раніше “Прямий” повідомляв, що 28 вересня, в Індонезії, стався землетрус магнітудою 6,1.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.