Новини

Кінотеатр “Кінопанорама” припиняє свою роботу з 1 жовтня

Кінотеатр “Кінопанорама” припиняє свою роботу з 1 жовтня

Кінотеатр “Кінопанорама” у Києві припиняє свою роботу напередодні 60-річчя.

Про це повідомила у Facebook його директор Наталія Соболєва.

“Позавчора мене звільнили, після цього був закритий кінопрокат з 1 жовтня. Залишилися у жовтні тільки театральні проекти, на які триває продаж квитків”, – ідеться в повідомленні.

Вона також наголосила, що не знає, яка доля наслідує кінотеатр.

Відомо, що наприкінці осені, в листопаді, планувалося святкування 60-річчя кінотеатру.

“Ми готувалися до святкування 60-річчя Кінопанорами 30-го листопада. Збирали відеоматеріали. Центр Довженка планував провести у нас показ ретроспективи Кіри Муратової на кіноплівці. Проте не склалося”, – додала Соболєва.

Раніше “Прямий” повідомляв, що 28 травня у Києві біля станції метро “Житомирська” сталася пожежа у будівлі колишнього кінотеатру “Екран”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.