Китай та Індія домовились підтримувати мир на кордоні
Лідери Китаю та Індії домовилися підтримувати мир на кордоні між країнами, налагодивши співпрацю своїх військових структур.
Про це заявив міністр закордонних справ Індії Віджай Гохале, передає Reuters.
“Індія і Китай домовилися поліпшити співпрацю між своїми збройними силами для підтримання миру на кордоні”, – йдеться у повідомленні.
Під час дводенного візиту прем’єр-міністра Індії Нарандри Моді до китайського міста Ухань для переговорів із президентом Китаю Сі Цзіньпіном, глави країн також домовилися зміцнити зв’язки для більш широкої регіональної стабільності.
Нагадаємо, 27 квітня лідери КНДР та Південної Кореї зустрічаються вперше за понад десятиліття. Кім Чен Ин став першим північнокорейським лідером, який перейшов через військово-демаркаційну лінію і потрапив на територію Південної Кореї у прикордонному пункті Пханмунджом.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.