Клімкін закликав бойкотувати товари Apple через визнання окупованого Криму російським
https://www.facebook.com/pavloklimkin.ua/photos/a.620533374960689/769049546775737/?type=3&theater
Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав українців бойкотувати товари американської компанії Apple через її політику визнання Криму.
Про це ексміністр написав на своїй сторінці у Facebook.
“Спершу Apple почав знімати свій софт, який допомагав протестувальникам в Гонконзі, потім позначив Крим російським. З креативної реальності перетворився на імперію, готову до системи договорняків” – зазначив колишній міністр.
На думку Клімкіна, подібні інциденти відбуватимуться і з іншими компаніями, якщо “ми не дістанемо Apple”.
“Давайте запустимо драйв-кампанію “я відмовився від Apple” – пропонує ексміністр.
Колишній очільник МЗС закликав писати до корпорації у соцмережах, аргументуючи свою позицію та пояснюючи рішення відмовитись від продуктів Apple.
“Такий бренд не може бути номером 1” – наголосив Клімкін.
Раніше посол України в США Валерій Чалий закликав американську корпорацію Google Inc. виправити некоректне зображення окупованого Криму як частини Росії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.