Новини

Коболєв повідомив, коли остаточно сертифікують оператора ГТС

Коболєв повідомив, коли остаточно сертифікують оператора ГТС

Остаточна сертифікація оператора газотранспортної системи України очікується в другій половині грудня.

Про це у Facebook повідомив голова правління “Нафтогазу України” Андрій Коболєв.

Коболєв зазначив, що сьогодні НКРЕКП ухвалила попереднє рішення про сертифікацію ТОВ “Оператор ГТС України”.

“Це означає, що черговий важливий крок на шляху до відокремлення оператора ГТС успішно зроблено. Остаточне рішення очікуємо у другій половині грудня. Нас чекає ще багато роботи, пов’язаної з передачею ГТС під контроль Мінфіну і трансфером активів між “Укртрансгазом” і новим оператором ГТС”, – підкреслив він.

Голова “Нафтогазу” додав, що найближчим часом пакет документів направлять в Секретаріат Енергетичного співтовариства, також очікується погодження від європейського регулятора.

Нагадаємо, “Нафтогаз” спростував інформацію російських ЗМІ про рекомендацію Єврокомісії Україні закуповувати газ з безпосередньо з території Росії в обсязі близько 15 млрд кубометрів на рік.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.