Колапс у столичному метро: на всіх станціях величезні черги через подорожчання проїзду
В останній день перед подорожчанням проїзду на станціях столичного метрополітену біля кас зібралися великі черги.
Про це повідомляють користувачі соцмережі Facebook.
Пасажири намагаються придбати чи поповнити пластикові безконтактні картки для проїзду у метро. На деяких станціях, зокрема на станції “Площа Льва Толстого”, пасажирам в касах заявляють, що картки на поповнення рахунку для проїзду вже скінчилися.
У соцмережах опубліковані також фото черги на станції метро “Голосіївська”.

Раніше “Прямий” повідомляв, що із 14 липня у столиці вдвічі подорожчає вартість проїзду у комунальному транспорті. Відповідне розпорядження підписав мер Києва Віталій Кличко.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.