Новини

Проїзд у громадському транспорті Києва здорожчає з 14 липня: Кличко підписав розпорядження

Проїзд у громадському транспорті Києва здорожчає з 14 липня: Кличко підписав розпорядження

Із 14 липня у столиці вдвічі подорожчає вартість проїзду у комунальному транспорті. Відповідне розпорядження підписав мер Києва Віталій Кличко.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Згідно з документом, пасажири, які користуються метрополітеном матимуть можливість платити за 1 поїздку від 6,5 грн, якщо придбають одразу 50 поїздок (тобто 325 грн). Разовий квиток коштуватиме 8 грн.

Термін дії безконтактної картки збільшується із 6 до 12 місяців та обчислюватиметься не з дати останнього поповнення, а з дати останнього використання.

Повідомляється, що пасажири, які користуються проїзними квитками сплачуватимуть за 1 поїздку від 6,14 грн (у місячному проїзному квитку на 4 види транспорту) до 6,5 грн (у місячному проїзному квитку на 1 вид наземного транспорту).

Від 14 липня вартість проїзного (без обмежень) у наземному транспорті коштуватиме 390 грн, а у метрополітені – 610 грн.

Проїзний на 2 види транспорту (наземний + метро на 46 поїздок) – 570 грн; на 2 види транспорту (наземний + метро на 62 поїздки) – 670 грн.

Також  метрополітен запроваджує нові проїзні: 10 поїздок на 5 календарних днів (за 75 грн), 14 поїздок на 7 днів (за 104 грн), 30 поїздок на 15 календарних днів (за 210 грн).

Раніше придбані проїзні квитки та безконтактні картки залишаться дійсними на поточний місяць.

Раніше Віталій Кличко заявляв, що підвищення тарифів на проїзд дозволить уникнути кризи у транспортній сфері Києва.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.