Коли у Києві відновлять прийом дітей до перших класів: названо дату

Коли у Києві відновлять прийом дітей до перших класів: названо дату

У Києві відновиться прийом дітей до перших класів у травні 2021 року.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Валентин Мондриївський.

Прийом документів дітей до перших класів столичних шкіл відновиться у травні.

“Хочу заспокоїти усіх батьків майбутніх першокласників – прийом до шкіл розпочнеться в травні. У зв’язку з карантинними обмеженнями, ми вимушені призупинити прийом дітей до 1-х класів шкіл Києва, який мав розпочатися сьогодні. Про нову дату старту прийому ми обов’язково всіх поінформуємо!”, –
Мондриївський зазначив, що як тільки ситуація стабілізується, приймальна комісія зможе відновити безпечний прийом.

Читайте також: У Києві навіть приватні відділення переповнені COVID-хворими – лікарка

Нагадаємо, у Львові жорсткий карантин продовжили до 19  квітня.

Раніше у Запорізькій ОДА заявили, що деякі лікарні міста завантажені на 100%.

Крім того, у зв’язку зі спалахом  коронавірусу в Чернігові та Тернополі посилили карантинні обмеження.

Водночас в “Укрзалізниці” пояснили, як курсуватимуть поїзди у “червоних” зонах карантину.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.