Коли у Києві відновлять прийом дітей до перших класів: названо дату
У Києві відновиться прийом дітей до перших класів у травні 2021 року.
Про це написав на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Валентин Мондриївський.
Прийом документів дітей до перших класів столичних шкіл відновиться у травні.
“Хочу заспокоїти усіх батьків майбутніх першокласників – прийом до шкіл розпочнеться в травні. У зв’язку з карантинними обмеженнями, ми вимушені призупинити прийом дітей до 1-х класів шкіл Києва, який мав розпочатися сьогодні. Про нову дату старту прийому ми обов’язково всіх поінформуємо!”, –
Мондриївський зазначив, що як тільки ситуація стабілізується, приймальна комісія зможе відновити безпечний прийом.
Читайте також: У Києві навіть приватні відділення переповнені COVID-хворими – лікарка
Нагадаємо, у Львові жорсткий карантин продовжили до 19 квітня.
Раніше у Запорізькій ОДА заявили, що деякі лікарні міста завантажені на 100%.
Крім того, у зв’язку зі спалахом коронавірусу в Чернігові та Тернополі посилили карантинні обмеження.
Водночас в “Укрзалізниці” пояснили, як курсуватимуть поїзди у “червоних” зонах карантину.