Lifestyle

Королева Єлизавета ІІ втратила улюбленця: помер доргі Вулкан

Королева Єлизавета ІІ втратила улюбленця: помер доргі Вулкан

Фото: REUTERS

Королева Єлизавета II у 2020 році втратила улюбленого улюблену собаку породи доргі на прізвисько Вулкан.

Про це повідомляє таблоїд Daily Mail.

Улюбленець Єлизавети II помер від старості, тепер у королеви залишилася лише одна доргі на прізвисько Цукерка.

Вулкан жив з Єлизаветою з 2007 року. Вона сама його вигулювала, годувала і грала з ним. Вулкана поховають у Віндзорі, де зараз живе королева.

Нових собак, будь то коргі або доргі, Єлизавета заводити не планує. Вона переживає, що піде з життя раніше вихованців – і собаки будуть без неї сумувати.

Єлизавета II є великою шанувальницею собак. Перший коргі був подарований тоді ще принцесі в 1944 році батьком. Велика частина вихованців, які надалі жили в палаці, – нащадки цієї собаки. При дворі Єлизавети II жили в цілому більше 30 коргі.

В якийсь момент королева вивела нову породу – доргі. Це сталося після того, як одна з її коргі закрутила роман з таксою Піпкін принцеси Маргарет. Так народилися собаки по кличці Вулкан і Кенді.

До речі, собакам королеви було дозволено все. Вони могли бути присутніми на офіційних зустрічах та прийомах.

Читайте також: Був серцем сім’ї: помер улюблений пес Кейт Міддлтон і принца Вільяма

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.