Коронавірус на лайнері: з Diamond Princess зняли карантин, перші пасажири висаджуються на берег
Фото: REUTERS
Пасажирів круїзного лайнера Diamond Princess, який перебував на карантині через коронавірус, почали відправляти на берег.
Про це повідомляє видання NHK.
“Пасажири… з круїзного лайнера нарешті знаходяться на суші”, – повідомляє видання.
Зазначається, що ті, хто відбув двотижневий карантин на судні Diamond Princess, почали висадку на берег.
Очікується, що до кінця цього дня 500 осіб вже будуть на суші. До кінця вихідних усі здорові пасажири мають висадитися.
Для дозволу на висадку у пасажирів має бути зафіксований негативний результат тесту на новий коронавірус та відсутність симптомів.
Як зазначає видання, перша група пасажирів, які успішно пройшли огляд, може повертатися до нормального життя, однак їх самопочуття все одно перевірятимуть у телефонному режимі ще кілька днів.
Загальна кількість випадків зараження коронавірусом на кораблі становить 542, всього на лайнері перебували 3 700 пасажирів і членів екіпажу.
Нагадаємо, що міністр закордонних справ Вадим Пристайко раніше заявив, що двоє українців, що перебували у складі екіпажу на судні Diamond Princess та заразились на коронавірус, почувають себе нормального. Одного з них готуються виписати з лікарні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.