Суспільство

“Котячий дім”: волонтери просять долучитись до будівництва притулку для тварин

“Котячий дім”: волонтери просять долучитись до будівництва притулку для тварин

Волонтери Ужгорода хочуть побудувати притулок для собак і котів. Вони опікуються більш як пів сотнею тварин, яких забрали з вулиці. Кількість безпритульних чотирилапих друзів збільшується щотижня, а наявні вольєри та кімнати вже затісні. Волонтери планують звести простору будівлю, але на це не вистачає коштів.

Про це повідомляє кореспондент “Прямого”.

Просторе приміщення для тварин – мрія волонтерів. Вже і назву придумали: “Котячий дім”. В притулку могли б розмістити усіх підопічних, а також облаштувати повноцінну карантинну зону, де тварин будуть лікувати та соціалізовувати.

Детальніше дивіться у відео:

Охочі долучитись до зведення притулку для тварин, можуть зробити це за реквізитами: 4149 4390 2084 7392 Бабука Луїза Мартинівна.

Укол ціною 2 млн доларів: п’ятимісячна Марійка Сахно з Херсонщини потребує допомоги.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.