Новини

Краще цукор віддати: нардеп Шахов пообіцяв більше не “кнопкодавити” у Раді

Краще цукор віддати: нардеп Шахов пообіцяв більше не “кнопкодавити” у Раді

Народний депутат Сергій Шахов пообіцяв більше не “кнопкодавити” у Верховній Раді України.

Про це він заявив відповідаючи на запитання журналістки “Прямого” Даші Счастливої у ток-шоу “Прямий єфір”.

“Кнопкодавство” – це друга історія. Прошу вивести, скільки разів ви “кнопкодавили” у восьмому скликанні. Пане Сергію, вас не вражає ця цифра?” – запитала вона.

“Ні, не вражаю. Я не перевіряв, скільки я “кнопкодавив””, – відповів Шахов.

“Чому ви це робили?” – продвжила питати журналістка.

“Сьогодні говорила Світлана (Орловська – ред.) не говорити за шахтарів. Але коли виставляється підприємство “Центренерго” і грабується держава, і треба проголосувати проти цього, то, повірте, коли в залі пусто і виставляється, то я вважаю правильним за законом народу… Я не віддавав свою зарплату. Краще цукор віддати. Розумієте? Але те, що сталося сьогодні, є з чистого листа, є монобільшість. Давайте подивимося, що сьогодні сталося. Я не хочу тикати на когось пальцем”, – плутано пояснив депутат.

“Дивіться, ви скільки разів потикали за іншого пальцем”, – не вгамовувалась Счастлива.

“Почуйте. Я ще раз хочу сказати. Коли виставляється підприємство “Центренерго” всі рази…” – продовжив депутат.

“Кнопкодавити” далі будете? Обіцяєте?” – прямо запитала Счастлива

“Ні, не буду. Тому що є монобільшість”, – пообіцяв депутат.

Також Сергій Шахов розповів про роль пакунків з цукром у перемозі на виборах дло Верховної Ради України.

Нагадаємо, раніше Даша Счастлива в студії “Прямого” поспілкувалася з народним депутатом Дмитром Лубінцем та розпитала в нього, чому він кнопкодавив.

Більше опитувань політиків ведучою та журналісткою Дашою Щасливою дивіться за посиланням.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.