Кравчук заявив про необідність дзеркально відповідати на провокації російських окупантів на Донбасі
На дії російських окупантів потрібно відповідати дзеркально, оскільки провокацій стає більше, як і бойових втрат серед українських військових.
Про це в ефірі одного з телеканалів заявив голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук.
Він зазначив, що провокацій з боку російських бойовиків стає більше, вони призводять до бойових втрат і тому немає сенсу вже розрізняти, що з них є провокаціями, гідними відповіді.
“Якщо ми подивимося на останні події, то вони очевидні. Вчора і сьогодні вбивають наших солдатів, стріляють, причому вже з 120-мм мінометів, тобто порушують всі можливі й неможливі домовленості. Я скажу свою думку, я б діяв дзеркально: на кожен постріл відповідати пострілом. Не треба вигадувати, що це провокація чи не провокація. Постріл є постріл. Якщо вони стріляють, повинні відповідати так само”, – сказав Кравчук.
Нагадаємо, 6 лютого російські окупанти на Донбасі 13 разів обстріляли позиції ЗСУ, двоє бійців загинули, ще четверо поранені.
Згодом стали відомі імена українських бійців, які загинули 6 лютого в зоні ООС внаслідок підриву на вибуховому пристрої.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.