Політика

Кравчук заявив про необідність дзеркально відповідати на провокації російських окупантів на Донбасі

Кравчук заявив про необідність дзеркально відповідати на провокації російських окупантів на Донбасі

На дії російських окупантів потрібно відповідати дзеркально, оскільки провокацій стає більше, як і бойових втрат серед українських військових.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук.

Він зазначив, що провокацій з боку російських бойовиків стає більше, вони призводять до бойових втрат і тому немає сенсу вже розрізняти, що з них є провокаціями, гідними відповіді.

“Якщо ми подивимося на останні події, то вони очевидні. Вчора і сьогодні вбивають наших солдатів, стріляють, причому вже з 120-мм мінометів, тобто порушують всі можливі й неможливі домовленості. Я скажу свою думку, я б діяв дзеркально: на кожен постріл відповідати пострілом. Не треба вигадувати, що це провокація чи не провокація. Постріл є постріл. Якщо вони стріляють, повинні відповідати так само”, – сказав Кравчук.

Нагадаємо, 6 лютого російські окупанти на Донбасі 13 разів обстріляли позиції ЗСУ, двоє бійців загинули, ще четверо поранені.

Згодом стали відомі імена українських бійців, які загинули 6 лютого в зоні ООС внаслідок підриву на вибуховому пристрої.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.