Київські школи не будуть продовжувати навчальний рік – МОН

Київські школи не будуть продовжувати навчальний рік – МОН

Фото: Pixabay

Київські школи не планують продовжувати навчальний рік і вчитися влітку, але в деяких регіонах може йтися про продовження навчання.

Про це в ефірі “Громадського радіо” заявив начальник головного управління шкільної освіти Міністерства освіти і науки Юрій Кононенко.

За його словами, дистанційне навчання в Києві не переривалося, канікули були в ті терміни, коли повинні бути, тому школи столиці не планують продовження навчання в перший місяць літа.

“У міністерстві зараз немає інформації про те, що навчальні заклади приймають рішення про продовження роботи в червні”, – сказав Кононенко.

Але в деяких регіонах може йти мова про продовження навчання: “Особливо це стосується регіонів ближче до заходу України. Оскільки там дійсно була ситуація, канікули оголошувалися понаднормово”.

Згідно із законом, в Україні навчальний рік розпочинається 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня.

Раніше у Міносвіти заявили, що рішення про терміни завершення навчального року школи в Україні ухвалюватимуть самостійно.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.