Новини

Легендарна колода карт бійців АТО “Бий падлюку” стала експонатом державного музею у Росії

Легендарна колода карт бійців АТО “Бий падлюку” стала експонатом державного музею у Росії

Гарні карти для снайперів “Бий падлюку” потрапили в “Державний центральний музей сучасної історії Росії”.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив блогер Антон Ходза.

“П’ять років тому ми створили колоду карт Бий падлюку. За аналогією з іракською колодою смерті для солдатів армії США. Тоді українські війська досить успішно просувались на Схід і стояло питання ідентифікації та нейтралізації основних фігур в ОРДЛО. Я приніс сумку з першими 200 колодами у “Народний тил”. Карти стали не тільки робочим інструментом, а й сувеніром. Їх дарували, міняли на цинки з патронами та інші ніштяки.

Персонажі з карт дуже швидко помирали, тому ми створили чотири редакції колоди, оновлюючи її кожні пів року. І от тепер, як виявилось, колода посіла своє місце у російській історії. Тепер подивитись на неї водять школярів і лякають лютими бандерівцями. Але історія ще не закінчена. Так що тримайте ще вільні місця в музеї, відчуваю, експонатів додамо”, – написав Ходза.





Довідка. На колоді зображені ключові й найбільш розшукувані персонажі у ДНР і ЛНР. Основна мета проєкту — щоб у солдатів завжди під рукою були обличчя зрадників та найманців, і жоден ворог народу в жіночій сукні через блокпост не проїхав.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.