Литва не використовуватиме російську COVID-вакцину
Фото: REUTERS
Литва відмовляється використовувати російську вакцину від коронавірусу “Супутник V”.
Про це заявила прем’єр-міністерка Литви Інгріда Шимоніте, повідомляє видання Delfi.
“Ні, не плануємо, оскільки ця вакцина не зареєстрована в жодній країні Євросоюзу. Європейське агентство лікарських засобів її не оцінює, таким буде коментар”, – заявила Шимон.
Вона наголосила, що Литва не планує закупівлі російської COVID-вакцини.
“Європейське агентство лікарських засобів вирішує, яку вакцину зареєструвати, а не пан Боррель. Більше коментарів на цю тему не буде,”Супутник”- не та вакцина, яку ми включили в наш портфель для вакцинації”, – підкреслила прем’єр-міністерка Литви.
Нагадаємо, на окупованому Донбасі людям погрожують звільненням через відмову від вакцинації від COVID російським препаратом “Супутник V”.
Раніше стало відомо, що Росія тестує свою COVID-вакцину на бюджетниках в окупованому Криму.
Нагадаємо, ватажок “ДНР” Денис Пушилін заявив про початок щеплення російською “вакциною” від COVID-19.
Раніше повідомлялось, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні не реєструватимуть російську вакцину від коронавірусу “Супутник V”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
Литва не використовуватиме російську COVID-вакцину