Люди виходили з в’язниць: Бородянський вірить, що “Битва екстрасенсів” дозволила розкрити багато кримінальних справ
Проєкт “Битва екстрасенсів”, який виходив на телеканалі СТБ під керівництвом нинішнього міністра, молоді та спорту Володимир Бородянського, дозволив правоохоронцям розкрити багато кримінальних справ.
Про це заявив сам Бородянський в інтерв’ю Громадському.
“І “Битва екстрасенсів” – це продукт, який приваблював досить велику аудиторію. Можна по-різному оцінювати “шлак-не шлак”, але завдяки “Битві екстрасенсів” було розслідувано багато кримінальних справ, а невинно засуджені люди вийшли з в’язниці”, – повідомив міністр, який займав тоді посаду голови правління телеканалу СТБ.
На запитання, чи справді Бородянський в екстрасенсорику, той відповів, що він “взагалі слабо віруюча людина”.
“Але це випадки, які фактично були. Я взагалі вважаю, що це неправильно порівнювати: людина складніша, ніж один продукт”, – наголосив міністр.
Він також не вважає проєкт дезінформацією.
“Дезінформація може шкодити національній безпеці, а тут людина або вірить, або не вірить. Це в принципі драматичний твір, який дозволяє у такій формі, як документальна реальність, переживати емоції”, – зазначив Бородянський.
Водночас на запитання журналіста, що в програмі ніде не сказано, що це документалістика чи постановка, Бородянський погодився: “Не сказано. Це правда”. Також міністр додав, що це не те, з чим покликаний боротися закон про дезінформацію.
Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський заявив, що не погоджується з критикою ОБСЄ законопроєкту про протидію дезінформації, оскільки ця міжнародна організація не визнає збройного конфлікту між Україною і Росією.
Депутат “Європейської Солідарності” Микола Княжицький заявив, що законопроєкт про запобігання дезінформації підштовхує Україну на до тоталітаризму російського та китайського зразка.
Диктаторський законопроєкт про дезінформацію: як влада планує взяти під контроль усі українські ЗМІ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.