“Ман Юнайтед” впевнено переграв іспанську “Гранаду” у чвертьфіналі Ліги Європи
У чвертьфінальному матчі Ліги Європи англійський “Манчестер Юнайтед” переміг іспанську “Гранаду”.
Про це повідомляє Еспресо.TV.
Матч завершився з рахунком 2:0 на користь “Манчестер Юнайтед”. За англійців голами відзначились Маркус Рашфорд і Бруну Фернандеш, який на 90-й хвилині реалізував пенальті.
Матч-відповідь буде зіграний рівно за тиждень – 15 квітня.
Ліга Європи
Чвертьфінал
8 квітня
“Гранада” (Іспанія) – “Манчестер Юнайтед” (Англія) 0:2
Голи: Рашфорд, 31, Фернандеш, 90 (пен.)
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.