Війна

Мар’їнський напрямок: “Третя штурмова” вибила росіян з міста Красногорівка

Мар’їнський напрямок: “Третя штурмова” вибила росіян з міста Красногорівка

Українські військові змогли вибити окупантів із Красногорівки у Донецькій області, куди раніше зайшли російські війська.

Про це повідомляє 3-тя окрема штурмова бригада.

Як зазначається, раніше підрозділи російської армії накатами атакували південно-східну частину Красногорівки та ввійшли до міста.

Аби не дозволити ворогу закріпити підрозділи Третьої окремої штурмової бригади, бійці 1-го та 2-го штурмових батальйонів здійснили бойову операцію із зачистки міста від сили ворога.

“За короткий проміжок часу противник встиг підготуватися до тривалої оборони та попри спротив і важкі бої, штурмові групи бригад завдали противнику невідворотних втрат — близько 100 окупантів “200-ми” та “300-ми”, – йдеться у повідомлені “Третьої штурмової”.

Як зауважили українські військові, росіяни відмовлялися від здачі в полон та були ліквідовані у зайнятих ними будинках.

Станом на зараз Красногорівка знаходиться під контролем українських військ!

Раніше в соціальних мережах з’являлися повідомлення про те, що окупанти просунулися до околиць Красногорівки і навіть почали поступово в нього заходити.

Як повідомив Генеральний штаб ЗСУ, протягом останньої доби російські війська 25 разів намагались прорвати оборону у районах Красногорівки, Георгіївки, Новомихайлівки та Урожайного Донецької області.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.