Маруся Звіробій подала заяву проти керівника ДБР Труби
Маруся Звіробій подала заяву на керівника Державного бюро розслідувань Романа Трубу.
Про це вона повідомила під час брифінгу після допиту, трансляцію вів “Прямий”.
“Сьогодні ми подали заяву на пана Трубу. В нас є підозра, що він вводить в оману суддів. До мене додому прийшли з ухвалою з Печерського суду, а якщо центральний апарат ДБР має до мене якісь претензії, то вони б мали прийти з ухвалою Шевеченківского суду. Щось не складається у людей з Шевченківським судом, але складається з Печерським. Тому ми подали відповідні заяви”, – заявила вона.
Раніше в коментарі журналістам ветеран АТО, волонтерка Маруся Звіробій перед тим, як йти на допит до ДБР в якості свідка, висловила думку, що сьогодні систему права в Україні знищують на наших очах, і ми маємо її захистити.
Також Звіробій зазначала, що звинуваченнями військовослужбовців і волонтерів у тяжких злочинах влада хоче створити у суспільстві відповідний стереотип, аби підірвати довіру народу до людей, які протистояли російській агресії та виступають за збереження національних інтересів України.
Нагадаємо, 24 грудня Київський апеляційний суд залишив під вартою Юлію Кузьменко, яку підозрюють в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.