Масована атака бойовиків на Донбасі: Міноборони оприлюднило відео наслідків
20 лютого Міністерство оборони опублікувало наслідки ескалації бойових дій на Луганщині з боку гібридної російської армії по позиціях підрозділів Об’єднаних сил.
Відео з’явилося на сайті Міноборони.
18 лютого позиції українських військ піддалися обстрілу із забороненої Мінськими домовленостями ствольної артилерії, мінометів 120 та 82 калібру, з озброєння танку, БМП, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
Зокрема, на Луганщині поблизу населеного пункту Попасна — з артилерійських систем калібру 152 та 122 мм — 16 снарядів та мінометів калібру 82 мм — 18 мін.
Нагадаємо, що 19 лютого опублікували наслідки ескалації бойових дій на Донбасі з боку гібридної російської армії, внаслідок чого загинув 22-річний український боєць Максим Хітайлов і отримали поранення п’ятеро бійців операції Об’єднаних сил.
Нагадаємо, Україна на засіданні Ради безпеки ООН порушить питання наступу підтримуваних Росією бойовиків на Донбасі.
18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого, досі йде безперервний важкий бій. Штаб ООС повідомив, що збройні формування Росії атакували позиції поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За його даними, ЗСУ вже зазнали втрат.
У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.
Президент України Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони.
За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.