Мене хочуть притягнути до кримінальної відповідальності через заяву аноніма – Звіробій
Сьогодні будь-який анонім може написати звернення до ДБР на особу, яка не є державним службовцем, після чого цю людину притягнуть до кримінальної справи.
Про це журналістам заявили ветеран АТО і волонтерка Маруся Звіробій після чергового допиту в ДБР, трансляцію вів “Прямий”.
“Стало зрозуміло, що якийсь аноніми понаписували на мене заяви. Тобто, будь-яка анонімна особа з вулиці може написати звернення до ДБР на мене, особу не є держслужбовцем. І одразу мене притягнуть до кримінальної відповідальності. Мені не спромоглися роз’яснити логіку цього кримінального провадження. Через це, згідно зі статтею 18 Кримінального кодексу України, я не могла дати відповіді на запитання, які ставили мені слідчі”, – сказала ветеран АТО.
Нагадаємо, перед черговим допитом у ДБР Маруся Звіробій заявила, що за нею стежать.
Раніше ветеран АТО і волонтерка Маруся Звіробій заявила про можливий допит і обшук у народного депутата від партії “Європейська солідарність” Софії Федини.
У коментарі журналістам ветеран АТО, волонтерка Маруся Звіробій перед тим, як йти на допит до ДБР в якості свідка, висловила думку, що сьогодні систему права в Україні знищують на наших очах, і ми маємо її захистити.
Також Звіробій зазначала, що звинуваченнями військовослужбовців і волонтерів у тяжких злочинах влада хоче створити у суспільстві відповідний стереотип, аби підірвати довіру народу до людей, які протистояли російській агресії та виступають за збереження національних інтересів України.
Нагадаємо, 24 грудня Київський апеляційний суд залишив під вартою Юлію Кузьменко, яку підозрюють в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.