Новини

Мені пропонували домовитися – Данилюк про націоналізацію “Приватбанку”

Мені пропонували домовитися – Данилюк про націоналізацію “Приватбанку”

Міністру економіки України Олександру Данилюку “пропонували домовитись” у питанні націоналізації “Приватбанку”.

Про це Олександр Данилюк заявив 7 червня під час виступу у Верховній Раді.

“Мінфін не побоявся взяти на себе лідерство з націоналізації “Приватбанку” та захистив інтереси 20 млн громадян. Хоча ті, хто мав цим займатись разом зі мною боязливо ховались по кабінетам або відверто працювали на приватні інтереси. Саме тому я ініціював процес проти Коломойського в лондонському суді, подавши позов про шахрайство. І тут знаходяться люди, які заважали всіма методами це зробити. А також пропонували мені домовитись”, – зазначив він.

Данилюк додав, що ці самі люди перешкоджали у впровадженні системи автоматичного відшкодування ПДВ.

Зазначимо, що 7 червня Верховна Рада України схвалила звільнення Олександра Данилюка з посади міністра фінансів.

6 червня міністр фінансів Олександр Данилюк заявив про колосальний тиск, який на нього чиниться. Про це він заявив опісля того, як стало відомо про те, що Гройсман підписав подання до Верховної Ради на звільнення з посади міністра фінансів Данилюка.

Раніше Олександр Данилюк у інтерв’ю “Прямому” заявив про те, що міжнародні партнери України занепокоєні гальмуванням реформи Державної фіскальної служби та напруженою ситуацією в Кабміні.

Як раніше заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр фінансів спровокував конфлікт для того, щоби змінити місце роботи.

23 травня під час засідання Кабміну Данилюк підняв питання призначення собі заступника. Володимир Гройсман відповів, що не буде цього робити. У відповідь Данилюк сказав, що нехай в такому випадку на нього самого готують подання на відставку.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.