Ми доб’ємося того, щоб Герус сидів на лаві підсудних – Ляшко
Глава комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус повинен бути притягнутий до кримінальної відповідальності за зраду національних інтересів.
Про це журналістам заявив народний депутат VIII скликання Олег Ляшко, трансляцію вів “Прямий”.
“Мене звинувачують у тому, що я завдав тілесних ушкоджень державному діячу Герусу. Але він державний діяч не Росії, а не України. Його треба довічно посадити у в’язницю за державну зраду. Таких диверсантів і агентів в усі часи ставили до стінки й розстрілювали. А Герусу платять гроші з державного бюджету”, – сказав екснардеп.
Ляшко підкреслив, що справа проти нього є сфальсифікованою, а єдиний його злочин полягає у боротьбі за Україну
“Суд відмовив вимозі прокурора посадити мене у в’язницю. Я вдячний суду, але наполягаю на тому, що справа проти мене є сфальсифікованою. Ніякого злочину я не вчиняв. Єдиний мій злочин полягає у тому, що я і моя команда боремося за Україну і українців. За цей злочин я готовий сидіти у в’язниці. Але ми не дамо владі зраджувати країну і торгувати національними інтересами”, – наголосив політик.
Ляшко наголосив, що він і його команда доб’ються того, щоб проти Геруса була порушена кримінальна справа.
“Ми доб’ємося, щоб Герус, і всі ті, хто зраджує Україну, сіли на лаву підсудних. Зараз мої адвокати подали скарги до суду, у яких ми змушуємо прокуратуру, НАБУ, СБУ відкрити кримінальні справи проти Геруса за фактом державної зради. Ми доб’ємося того, щоб ці справи були відкриті, і щоб зрадники України були притягнуті до відповідальності”, – зазначив лідер “Радикальної партії”.
Вчора, 18 листопада прокуратура Борисполя вручила Олегу Ляшку повідомлення про підозру через завдання легких тілесних ушкоджень депутату від провладної партії “Слуга народу” Андрію Герусу, а також клопотання щодо взяття під варту.
Нагадаємо, у вересні глава комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус пролобіював поправку в закон про ядерну енергетику, в результаті якої українські компанії почали імпорт електроенергії з Росії.
Перший заступник міністра енергетики Віталій Шубін заявищо в імпорті електроенегрії з Росії є позитивні речі.
У свою чергу президент Асоціації енергетики України Олександр Трохимець повідомив, що імпортери російської електроенергії демпінгують на українському ринку, що вбиває вітчизняну енергетику й загрожує зірвати інтеграцію до європейської енергосистеми.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.