Ми робимо все, щоб бути готовими до силового сценарію протистояння з Росією – Тетерук
Україна значно прогресує у розвитку та оснащенні Збройних сил. Держава робить усе, аби протистояти силовому удару з боку РФ. Це яскраво продемонстрував парад на честь Дня Незалежності.
Про це народний депутат, перший заступник голови депутатськоїї фракції “Народний фронт” Андрій Тетерук заявив в ефірі “Прямого” в програмі “Ситуація” з Тарасом Березовцем.
“Відзначу декілька моментів: вперше за останні роки (на параді – ред.) була використана авіація, а також окрема цікава, колоритна коробка з жінками-військовослужбовцями”, – розповів нардеп.
Він також додав, що під час параду хлопці-військові подарували дівчатам квіти.
“Це було дуже зворушливо і показує, що усі ми залишаємось людьми і дуже поважаємо один одного. Ми прогресуємо в оснащенні Збройних сил, в мотивації захищати свою країну”, – зазначив Тетерук.
Нардеп зауважив, що та невеличка купка галасливих людей, яка кричала, що парад не треба проводити насправді наочно побачили, що є велика різниця між парадом, який був проведений п’ять років тому.
“Ми прогресуємо, і це найголовніший показник, який демонструє не тільки українцям, а й іноземним партнерам, що ми робимо усе, що залежить від нас, аби нарощувати військову потугу, сектор безпеки і бути спроможними протистояти силовому варіанту розвитку подій, якщо РФ використовуватиме саме його для проведення своєї зовнішньої політики”, – наголосив Тетерук.
Раніше “Прямий” повідомляв, що законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів, щодо протидії національній безпеці в інформаційній сфері”, який дозволяє позасудове блокування сайтів, жодним чином не загрожує свободі слова в Україні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.