Мін’юст США порушив справу проти Коломойського за відмивання грошей
Фото: Reuters
Міністерство юстиції США вчора, 6 серпня, звинуватило українського олігарха Ігоря Коломойського “в крадіжці мільярдів в банку, якими він колись володів”, і в їх відмиванні в США.
Як повідомляє The Washigton Post, проти Коломойського порушено відповідну справу.
Мін’юст вказує, що Коломойський і його діловий партнер Геннадій Боголюбов вкрали у “ПриватБанку” стільки грошей, що Національний банк України був змушений виплатити установі 5,5 мільярда доларів допомоги – щоб запобігти економічній кризі країни.
Адвокат Коломойського Майкл Салліван вже відреагував на звинувачення. Він заявив, що його клієнт “категорично відкидає” твердження міністерства.
Видання зазначає, що олігарха вважають персоною, наближеною до президента Володимира Зеленського.
Раніше кореспондент “Прямого” у США Катерина Лісунова повідомляла, що американські засоби масової інформації прямо наголошують на зв’язках Коломойського з Зеленським.
Нагадаємо, 5 серпня Федеральне бюро розслідувань провело обшуки в приміщеннях компанії Optima Management Group в офісному центрі в місті Клівленд, штат Огайо. Розслідувачі вважають, що Optima пов’язана з Ігорем Коломойським.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.