Міненерго України назвало фейком лист “Росатому” про відновлення співпраці
У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України назвали фальшивими лист глави відомства Ігоря Насалика, опубліковане українськими ЗМІ.
Про це повідомила начальник відділу взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю міністерства Ганна Дудка.
“Всі достовірні документи, які були дійсно відправлені, ми опублікували на сайті”, – заявила Дудка.
Вона пояснила, що відомство прийняло рішення опублікувати лист через появу в ЗМІ його фальшивої версії.
У листі, який публікували українські ЗМІ Насалик нібито пропонує “Росатому” відновити спільні з Росією проекти в галузі атомної енергетики. А у реальному повідомляється лише що відомство “готове обговорити стан реалізації спільних проектів”.
Раніше “Прямий” повідомляв, що міністр енергетики Ігор Насалик оголосив, що за станом на 2018 рік Україна подолала залежність від Росії в ядерному паливі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.