Міністр енергетики анонсував зміну керівництва “Нафтогазу”
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2433500020254106&set=ecnf.100007823957053&type=3&theater
За словами міністра енергетики Олексія Оржеля, було прийнято рішення щодо зміни керівництва і наглядових рад всіх стратегічних компаній, в тому числі НАК “Нафтогаз України” та “Укренерго”.
Про це він заявив під час брифінгу, який транслював “Прямий”.
“Ми припинил повноваження голови “Енергоатому”, це велике кадрове рішення. Разом з тим, можемо говорити, що було прийнято політичне рішення про зміну керівництва і початок конкурсів на всіх стратегічних компаніях. Це не є питання однієї компанії чи взаємовідносин між міністром та керівниками окремих компаній”, – сказав Оржель.
Він додав, що має по кожному з стратегічних підприємств “певні питання щодо ефективності використання коштів та зловживань”.
При цьому Оржель заявив, що попередні керівники можуть в майбутньому повернутися на свої посади.
Раніше Оржель підтвердив, що допускає можливість домовленості з Російською Федерацією про прямі поставки газу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.