Новини

Міністр енергетики анонсував зміну керівництва “Нафтогазу”

Міністр енергетики анонсував зміну керівництва “Нафтогазу”

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2433500020254106&set=ecnf.100007823957053&type=3&theater

За словами міністра енергетики Олексія Оржеля, було прийнято рішення щодо зміни керівництва і наглядових рад всіх стратегічних компаній, в тому числі НАК “Нафтогаз України” та “Укренерго”.

Про це він заявив під час брифінгу, який транслював “Прямий”.

“Ми припинил повноваження голови “Енергоатому”, це велике кадрове рішення. Разом з тим, можемо говорити, що було прийнято політичне рішення про зміну керівництва і початок конкурсів на всіх стратегічних компаніях. Це не є питання однієї компанії чи взаємовідносин між міністром та керівниками окремих компаній”, – сказав Оржель.

Він додав, що має по кожному з стратегічних підприємств “певні питання щодо ефективності використання коштів та зловживань”.

При цьому Оржель заявив, що попередні керівники можуть в майбутньому повернутися на свої посади.

Раніше Оржель підтвердив, що допускає можливість домовленості з Російською Федерацією про прямі поставки газу.

Нагадаємо, “Європейська Солідарність” подала до СБУ заяву про вчинення Оржелем кримінального правопорушення, передбаченного ч. 1 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.