Міністра освіти Гриневич не пустили у львівську школу: що сталося
Міністра освіти і науки Лілію Гриневич вперше чиновниця від освіти міста Львова не пустила у школу поговорити з тренерами Нової української школи та перевірити впровадження реформи.
Про це міністр повідомила на сторінці у Facebook.
“Мене як Міністра освіти і науки вперше чиновниця від освіти міста Львова не пустила у школу поговорити з тренерами Нової української школи та перевірити впровадження реформи”, – повідомила вона.
За словами Гриневич, чиновниця з управління освіти міста вимагала написати листа та отримати дозвіл міського голови.
“Я три роки постійно у відрядженнях, намагаючись згуртувати спільноти вчителів, директорів, тренерів НУШ навколо реформи, бо ми всі співвідповідальні за успіх і продовження НУШ. Як ці зустрічі проходять – подивіться ФБ Міністерство освіти і науки України, там є відповідні онлайнтрансляції. З кожного міста і школи я привожу в МОН зауваження до запровадження реформи – щодо навчання вчителів, якості закупленого обладнання, методичної підтримки шкіл.
Потім ми з цим працюємо для корекції процесів. Але політичній доцільності байдуже на реформи. Особливо неприємно те, що це школа, в якій я була вчителем біології. Я все одно зустрінусь із педагогами. Вони самі прийдуть на зустріч на іншому майданчику, хоча з огляду на логістику візиту це буде не зручно”, – наголосила міністр.
У лютому уряд розподілив і направив в області 1, 215 млрд гривень на навчання вчителів та закупівлю обладнання для першокласників, які навчатимуться у школі в межах реформи Нова українська школа у 2019-2020 навчальному році.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.