Новини

Місто, яке вистояло і буде жити попри всі атаки – Порошенко у День Києва

Місто, яке вистояло і буде жити попри всі атаки – Порошенко у День Києва

П’ятий Президент Петро Порошенко у День Києва, який цієї ночі пережив потужну повітряну атаку, пише на своїй сторінці у Facebook, що скільки б ворог не намагався руйнувати — ми все одно все відновимо і продовжимо жити.

«За історію Київ захоплювали і здавали, палили до тла та знищували… але згодом відновлювали… і не один раз. Але спробувати його захопити в 21 столітті міг тільки або повний ідіот, або божевільний диктатор. Власне, одного такого ми знаємо. Але Київ вистояв», – наголошує Порошенко.

«Ми завжди будемо вдячні тим, хто став на захист, хто дав бій ворогу. Завжди будемо памʼятати тих, хто віддав життя. Хоч після «героического отступления» ворога столиця почала потроху оживати, але вже незабаром ми опинилися в пітьмі. Без світла… Без води… Без тепла… Мабуть, у світовій історії, такого вже ніколи не повториться, але столиця вистояла, вкотре. І знову відновилася», – зазначає п‘ятий Президент.

За словами Порошенка, цей День Києва особливий тим, що ми пройшли через велетенську кількість випробувань і вистояли: «ба більше, Київ вже не виглядає як столиця, яку тільки нещодавно хотіли брати штурмом і в яку запускали ракети та продовжують це робити мало не щодня. В цьому, звісно, заслуга наших сил ППО».

«З днем Києва, друзі. З днем міста, яке вистояло», – пише Петро Порошенко.

Як відомо, українські військові збили у повітряному просторі країни під час масованої ворожої атаки дронами цієї ночі 52 “Шахеди”. Загалом росіяни запустили 54 ударні БПЛА.

Як повідомили у КМВА, вночі 28 травня у небі над Києвом збили понад 40 безпілотників. Попередньо, це була наймасованіша з початку повномасштабного вторгнення атака дронами на столицю, а саме – баражуючими боєприпасами “Shahed”. Є пошкодження та руйнування в різних районах Києва, одна людина загинула.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.