Учасники мітингу під Радою вже почали розходитися – кореспондент “Прямого”
Ветерани Афганістану та шахтарі з Донбасу, які влаштували акцію протесту під стінами Верховної Ради, вже почали розходитися.
Про це повідомила кореспондент “Прямого” Олена Бунт.
“Учасники сьогоднішноьої акції вже починають розходитися. Правоохоронці і надалі залишаються довкола Верховної Ради. Розходитися мітингувальники почали після того, як до них вийшла віце-спікер парламенту Ірина Геращенко”, – розповіла кореспондент.
19 червня, ветерани Афганістану та шахтарі з Донбасу влаштували акцію протесту під стінами Верховної Ради, через що в центрі міста ускладнено рух.
Народний депутат Антон Геращенко заявив, що мирну акцію “афганців” під стінами Ради намагались перетворити на криваву провокацію.
Прокоментував мітинг під Радою і радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк. Детальніше читайте у матеріалі “Прямого”.
Народний депутат, член фракції БПП Володимир Арешонков, коментуючи вимоги протестувальників під стінами Верховної Ради, повідомив, що вимоги у них стосуються питання покращення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.
Як повідомила речниця поліції Києва Оксана Блищик, за результатами сутичок під Радою постраждали п’ятеро правоохоронців.
Правоохоронці затримали та доставили до відділення поліції одного з учасників акції, передає прес-служба поліції Києва.
За порядком під Радою стежать 500 правоохоронців.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.