Новини

“Митнику ДНР”, який із погрозами відібрав авто у громадянки України на кордоні з РФ, оголошено про підозру

“Митнику ДНР”, який із погрозами відібрав авто у громадянки України на кордоні з РФ, оголошено про підозру

У Донецькій області прокуратура повідомила про підозру співробітнику “Міністерства доходів і зборів ДНР”, який, погрожуючи зброєю, відібрав автомобіль у громадянки України у листопаді 2015 року.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.

На сьогодні Слов’янська місцева прокуратура заочно повідомила бойовику про підозру у злочинах за двома статтями КК України: ч. 1 ст. 256 (сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності) та за ч.3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом). “Досудове розслідування триває”, – повідомив Лисенко.

27-річний мешканець Донецька на початку квітня 2014 року вступив до терористичної організації “ДНР”, де дотепер займає посаду “головного інспектора відділу дізнання Служби по боротьбі з контрабандою та порушенням митних правил департаменту митної справи Міністерства доходів і зборів ДНР”. На кордоні України із РФ чоловік виконував обов’язки з контролю за переміщенням транспортних засобів та інших предметів.

На ділянці кордону, що підконтрольна бойовикам, у листопаді 2015 року поплічник терористів разом з трьома “колегами” з автоматами “Калашникова” та одягнутими у камуфляжну форму, зупинив автомобіль марки Nissan Maxima. “Демонструючи зброю та висловлюючи погрози її застосування, зловмисники наказали власниці транспортного засобу та її супутнику вийти з автомобіля, після чого заволоділи цим авто”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше “Прямий” повідомляв, що бойовики ДНР скасували електрички на окупованій частині Донеччини.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.