Москва не залишить у спокої українську церкву і буде шкодити – Філарет

Москва не залишить у спокої українську церкву і буде шкодити – Філарет

Москва не залишить у спокої українську церкву і буде шкодити, бо вони мріють, щоб в Україні не було миру і злагоди.

Про це в ефірі “Прямого” заявив Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

“Я не тільки повірю, а я знаю, що Москва не залишить у спокої українську церкву і буде шкодити. В якому напрямку? Щоб не було у нас миру, щоб не було у нас злагоди, щоб у нас була постійна боротьба та розділення. І про це вони мріють. І не тільки мріють, а й діють. Тому не треба дивуватися тому, що там хтось з українців виступає проти, висуває свої ідеї. Так, це вплив ззовні. Але ми повинні подолати це. Подолати спокійно, мирно, але впевнено”, – сказав Філарет.

Нагадаємо, Константинопольський патріархат не має наміру відступати у питанні надання автокефалії Українській православній церкві, незважаючи на заклики Російської православної церкви.

Нагадаємо, Російська православна церква очікує, що Константинопольський патріархат усвідомить наслідки своїх дій в Україні та висловить щирі вибачення.

12 жовтня синод Вселенського Патріархату визнав незаконною анексію Київської Митрополії Російською Церквою в 1686 році.

Крім того, Константинополь зняв анафему з київського патріарха Філарета та митрополита Макарія.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.