Я відчуваю, що моє місце у Києві – Бабченко
прес-конференція
Журналіст Аркадій Бабченко на прес-конференції заявив, що хотів би залишитися у Києві.
“Я б хотів залишитися тут, бо у Києві я відчуваю себе на своєму місці. Я відчуваю, що моє місце тут, у Києві. Але зараз така ситуація, що вже не я буду розпоряджатися своєю долею”, – сказав він.
Нагадаємо, 29 травня з’явилась інформація, що російського журналіста Аркадія Бабченка вбили в Києві.
Згодом в СБУ заявили, що за замахом на Аркадія Бабченка стоять спецслужби Російської Федерації, а сам замах був інсценуванням і Аркадій Бабченко – живий.
Крім того, Служба безпеки України повідомила про затримання найманця, який готувався убити російського журналіста Аркадія Бабченко.
Відомо, що кілеру, якому замовили журналіста Аркадія Бабченка, дали на виконання вбивства три тижні і підганяли до фіналу Ліги чемпіонів у Києві.
Також Служба безпеки України оприлюднила два відео із затриманням замовника вбивства Аркадія Бабченка та фрагментом розмови між замовником та виконавцем.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.