МВС ініціює значне підвищення штрафів за порушення ПДР
Міністерство внутрішніх справ найближчим часом внесе до Верховної ради законопроекти про посилення відповідальності водіїв за наїзди на людей, які призводять до травм або загибелі.
Про це повідомляє пресслужбу МВС.
Як повідомив заступник голови МВС Антон Геращенко, законопроектами пропонується підвищити розмір штрафів за деякі правопорушення з високим ступенем громадської небезпеки.
“Пропонуємо збільшити розміри штрафів за ряд адміністративних правопорушень: за перевищення максимально дозволеної швидкості руху більш ніж на 50 км/год – 3400 грн (зараз 510 грн); за залишення місця ДТП – 3400 грн (зараз-255 грн) і передбачити можливість позбавлення права керування транспортними засобами на строк 6 місяців за водіння особою, яка не має на це права – 10200 грн (зараз 510 грн)”, – повідомив Геращенко
Також в МВС планують знизити поріг перевищення швидкості, з якого настає адміністративна відповідальність, з 20 до 10 км, а також не відносити до кримінальних проступків водіння в стані сп’яніння. У разі, якщо під час наїзду на людину, водій знаходився в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, відповідальність буде ще більше.
Крім цього Геращенко зазначив, що в першому кварталі 2020 року планується запуск системи автоматичної фото-і відеофіксації перевищення швидкості.
Раніше повідомлялося, що у Раді зареєстрували законопроєкт про розмитнення “євроблях”.
До того президент Володимир Зеленський підписав закон №1030, що передбачає відтермінування штрафів для власників авто на іноземній реєстрації до 20 листопада 2019 року.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.