Новини

На ЧАЕС продовжують ліквідацію наслідків російської атаки

На ЧАЕС продовжують ліквідацію наслідків російської атаки

Фото: МВС України

На Чорнобильській АЕС знайдено три осередки тління. Працівники ДСНС продовжують роботу на об’єкті.

Про це розповіли в Державному агентстві України з управління зоною відчуження.

В ДАЗВ звітують, що робота з ліквідації наслідків пожежі на Чорнобильській АЕС відновлена, адже було виявлено три осередки тління. Над їхньою локалізацією працюють три групи водолазів по чотири людини в кожній, одна з них закріплюється для часткового розкриття конструкцій укриття та гасіння осередків.

“Прокладено робочі лінії на п’ять стволів. Ситуацію моніторять за допомогою БпЛА з тепловізором”, — розповіли у ДАЗВ.
Також зазначено, що від ДСНС залучено 91 особу та 18 одиниць спец. техніки.

Наголошується, що погіршення радіаційної ситуації на промисловому майданчику та в цілому на ЧАЕС не зафіксовано. Виходу радіоактивних продуктів за встановлені межі не виявлено.

Раніше “Прямий” розповідав про влучання російського БПЛА в Чорнобильську АЕС.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.