На Донбасі бойовики маскують на передовій танки і артилерійські установки – розвідка
На Донбасі бойовики продовжують утримувати танки та самохідні артилерійські установки біля лінії розведення, маскуючи їх від спостерігачів.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони.
За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російсько-окупаційних військ продовжує використовувати тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях як полігон для відпрацювання тактики дій в умовах інтенсивного застосування безпілотних літальних апаратів, у тому числі щодо маскування та прихованого переміщення бронетехніки.
В окремих районах поблизу лінії зіткнення окупанти продовжують, у порушення Мінських домовленостей, приховано утримувати танки, самохідні артилерійські установки та інше важке озброєння. При цьому, аби не допустити виявлення замаскованих об’єктів, здійснюють постійне спостереження місцевості з використанням власних безпілотних літальних апаратів.
Нагадаємо, що 24 жовтня збройні формування Російської Федерації та її найманці 25 разів порушили режим припинення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.