Суспільство

На Донбасі за добу дев’ять порушень припинення вогню

На Донбасі за добу дев’ять порушень припинення вогню

Фото: пресслужба ООС

Ситуація на Донбасі була напруженою 20 квітня. Терористи обстрілювали позиції ООС із забороненої зброї.

За добу, 20 квітня, бойовики обстріляли позиції ООС 9 разів. Стріляли із заборонених мінометів, кулеметів, гранатометів та стрілецької зброї.

Недалеко від селища Південне противник відкривав вогонь із заборонених Мінськими домовленостями мінометів 120-го калібру. А в передмісті Старогнатівка ворог здійснив обстріл з автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї. Також біля Золотого – 4 і Водяного в Донецькій області бойовики вели вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

Втрат у лавах ЗСУ за минулу добу не було.

Крім того, зафіксовано 3 порушення режиму припинення вогню і сьогодні вранці, 21 квітня.

У Пісках та Південному ворог відкривав вогонь з мінометів 120-го калібру. А поблизу селища Первомайське противник відкривав вогонь з мінометів 82-го калібру, автоматичних станкових гранатометів і великокаліберних кулеметів.

“Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону СЦКК”, – йдеться в повідомленні.

Спостерігачі Організації з безпеки і співробітництва в Європі зафіксували 165 порушень припинення вогню на Донбасі. Найбільше порушень було в Донецькій області.