Новини

На Донбасі загинули двоє бійців ООС

На Донбасі загинули двоє бійців ООС

Під час евакуації особового складу, обходячи осередок вогню у “сірій зоні”, двоє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил підірвались на невідомому вибуховому пристрої на мінному полі противника.

Про це повідомляє Оперативно-тактичне угруповання “Схід”.

Командування ОТУ “Схід” висловлює щирі та глибокі співчуття сім’ям загиблих воїнів.

Як повідомлялося раніше, бійці були відрізані полум’ям від решти особового складу поблизу Верхньоторецького.

ПОГРОЗИ БОЙОВИКІВ “ДНР” ПОЧАТИ ОБСТРІЛ БІЙЦІВ ООС: ОБСЄ НЕ ЗАФІКСУВАЛО ФАКТІВ ПОРШЕНЬ З БОКУ ЗСУ

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.