На Донеччині зафіксували браконьєрське винищення лісів: шокуюче відео

На Донеччині зафіксували браконьєрське винищення лісів: шокуюче відео

На Донеччині місцеві жителі та єгері почали бити на сполох через масове браконьєрське вирубування лісів, що безкарно відбувається тут останні чотири роки.

Про це йдеться у розслідуванні “СтопКору“.

На відміну від громадських активістів, правоохоронці на свавілля “чорних” лісорубів просто закривають очі.

“Поліція знає, що на це реагувати не треба, тому що дядько приїде і все “порішає”. Прокуратура вдає, що в неї такої функції немає і це справа поліції, нехай вона це й розглядає”, – коментує керівник Святогірського підрозділу “Стоп корупції” Володимир Рибалкін.

За словами Володимира, у злочинній схемі задіяні як місцеві лісники та нелегальні дроворуби, так і працівники правоохоронних органів.

Детальніше дивіться у відео:

Нагадаємо, у зоні ЧАЕС поблизу села Корогод масово вирубують ліс з метою використання дерев за межами зони відчуження.

25 квітня Верховна Рада України ухвалила в цілому проект закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів” №10201-1 від 16.04.2019.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.