Події

На Донеччині чотири міста залишились без води

На Донеччині чотири міста залишились без води

Фото: Pixabay

Чотири міста Донецької області залишились без водопостачання. Про це повідомив голова Донецької ОВА Вадим Філашкін.

За його словами, сьогодні о 10:30 розпочалися ремонтні роботи на магістральній трубі Другого Донецького водогону, внаслідок чого тимчасово призупинено подачу води до Слов’янська, Краматорська, Дружківки та Костянтинівки.

Філашкін запевнив, що як тільки ремонт буде завершено, постачання води буде відновлене у повному обсязі.

Нагадаємо, що російські військові протягом 8 травня завдала поранень трьом жителям Донецької області.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.